Starší kolekce za super cenu. Právě teď!

Mens Merino 200 Oasis LS Half Zip First Snow, Black/Loden/Aop

2 999 1 519
-49%
 
Skladem na prodejně

Barva Black/Loden/Aop

 Materiál: 100%  merino vlna mimo ozdob

Měřítko, podle kterého budete posuzovat všechna ostatní – tričko s dlouhým rukávem a polovičním zipem 200 Oasis First Snow vyrábíme z našeho univerzálního merino žerzeje, takže je ideální na celoroční vrstvení během jakékoli aktivity. Unikátní zimní vzor čerpá inspiraci z hranatých a krystalických tvarů sněhových vloček.

Měřítko, podle kterého budete posuzovat všechna ostatní – všestranné tričko s dlouhým rukávem a polovičním zipem 200 Oasis First Snow je nejprodávanější základní vrstvou značky Icebreaker – je ideální na celoroční vrstvení a každodenní pohodlí. Model Oasis je vyroben z měkkého a prodyšného 100% merino žerzeje, který nezachytává pachy. Disponuje také klasickým designem se zipem až ke krku, který umožňuje snadné vrstvení a rychlou regulaci teploty. Klínky v podpaží a vsazené rukávy zvyšují pohyblivost a posunuté ramenní švy a ploché švy zabraňují nepříjemnému tření a otlakům. Unikátní zimní vzor čerpá inspiraci z hranatých a krystalických tvarů sněhových vloček.

Značka Icebreaker se nechává inspirovat přírodou a využívá kvality přírodních vláken jako alternativu k oděvům vyráběným z petrochemických syntetických materiálů. Merino vlna je materiál, který se každý rok přirozeně obnovuje, nezachytává pachy, udržuje vás v chladu, když je horko, a v teple, když je venku chladno. Nechává vaši pokožku dýchat a zaručuje pohodlí po celý den, každý den.

 

Vlastnosti:

100% merino vlna
Regulace tělesné teploty
Prodyšnost
Schopnost odvádět vlhkost a pot
Přirozená odolnost vůči zápachu
Hřejivost i v případě namočení
Biologicky odbouratelné vlákno