Starší kolekce za super cenu. Právě teď!

Mens Merino 200 Oasis LS Crewe Horizon Light, Dawn

2 799
 
Skladem na prodejně

Barva  DAWN

  Materiál: 100%  merino vlna

Řada základních vrstev 200 Oasis představuje měřítko, podle kterého budete posuzovat všechny ostatní. Tričko s dlouhým rukávem Crewe je vyrobeno z nejuniverzálnějšího merino žerzeje od značky icebreaker a je určeno k celoročnímu vrstvení, ať už se rozhodnete pro jakoukoli aktivitu. Tato základní vrstva zaujme i grafikou, která využívá gradientní polotónový sítotisk a odkazuje na světlo vycházející na obzoru.

Měřítko, podle kterého budete posuzovat všechna ostatní – tričko s dlouhým rukávem 200 Oasis Crewe Horizon Light vyrábíme z našeho univerzálního merino žerzeje. Díky tomu je ideální na celoroční vrstvení během jakékoli aktivity. Originální grafika tohoto trička využívá gradientní sítotisk, který odkazuje na první a poslední paprsky slunečního světla na obzoru.

Tričko s dlouhým rukávem 200 Oasis Crewe Horizon Light představuje nejprodávanější základní vrstvu od značky icebreaker, vyrobenou ze 100% merino vlny. Tento všestranný a funkční kousek oceníte především při celoročním vrstvení i pro pohodlí, které vám každý den poskytne. Jemný merino žerzej je prodyšný, pružný a odolává zápachu. Ploché švy rovněž zajišťují pohodlí bez nepříjemného tření nebo otlaků. Originální grafika tohoto trička využívá gradientní sítotisk, který odkazuje na první a poslední paprsky slunečního světla na obzoru. Značka Icebreaker se nechává inspirovat přírodou a využívá kvality přírodních vláken jako alternativu k oděvům vyráběným z petrochemických syntetických materiálů. Merino vlna je materiál, který se každý rok přirozeně obnovuje, nezachytává pachy, udržuje vás v chladu, když je horko, a v teple, když je venku chladno. Nechává vaši pokožku dýchat a zaručuje pohodlí po celý den, každý den.

Vlastnosti materiálu: Jemná merino vlákna, která regulují tělesnou teplotu za jakéhokoli počasí a která jsou přirozeně odolná vůči zápachu, Vložené klínky v podpaží pro lepší pohyblivost a pohodlí, Posunuté ramenní švy zabraňující nepříjemnému tření, Ploché švy zabraňující nepříjemnému tření, Prodloužený zadní dolní lem pro větší krytí

Složení materiálu: 100 % vlna Kromě ozdob

Praní a údržba: PERTE V PRAČCE ZA STUDENA NA JEMNÝ PROGRAM. PERTE SE STEJNÝMI BARVAMI. NEPOUŽÍVEJTE ZMĚKČOVADLA. NEBĚLTE. NESUŠTE V SUŠIČCE. SUŠTĚ NA ŠŇŮŘE VE STÍNU. ŽEHLETE NA NEJNIŽŠÍ TEPLOTY. NEŽEHLETE POTISK. NEČISTĚTE CHEMICKY.Přesné instrukce najdete na visačc