Zadej kód "10NAVSE" a odečti si dalších 10% z již zlevněných cen!

Wmns Merino 150 Tech Lite III SS Tee IB Grown Naturally, Tang

2 199 1 583
-28%
 
Skladem na prodejně

Barva :  TANG

Materiál: 100 %  vlna

Naše nejuniverzálnější technické tričko s krátkým rukávem Tech Lite III IB Grown Naturally je vyrobeno ze 100% merino vlny. Poskytuje dokonale přírodní výkon a zaručuje pohodlí, prodyšnost a odolnost vůči zápachu – na všechna čtyři roční období plná dobrodružství. Na originální grafice tohoto trička najdete ručně kreslenou ilustraci hory Taranaki odrážející se v jezeře a obklopené kapradím.

Tričko s krátkým rukávem Tech Lite III IB Grown Naturally je nejuniverzálnější technické merino tričko od značky Icebreaker. Poskytuje dostatek pružnosti, pohodlí, prodyšnosti a odolnosti vůči zápachu – na všechna dobrodružství, na která si jen vzpomenete. Model Tech Lite je vyroben z lehkého 100% merino žerzeje, který přirozeně reguluje vaši tělesnou teplotu a je odolný vůči zápachu. Posunuté ramenní švy snižují tření při nošení batohu nebo krosny. Na originální grafice tohoto trička najdete ručně kreslenou ilustraci hory Taranaki odrážející se v jezeře a obklopené kapradím. Značka Icebreaker se nechává inspirovat přírodou a využívá kvality přírodních vláken jako alternativu k oděvům vyráběným z petrochemických syntetických materiálů. Merino vlna je materiál, který se každý rok přirozeně obnovuje, nezachytává pachy, udržuje vás v chladu, když je horko, a v teple, když je venku chladno. Nechává vaši pokožku dýchat a zaručuje pohodlí po celý den, každý den.

Vlastnosti materiálu: Jemná merino vlákna, která regulují tělesnou teplotu za jakéhokoli počasí a která jsou přirozeně odolná vůči zápachu, Posunuté ramenní švy zabraňující nepříjemnému tření

 

Praní a údržba: PRANÍ V PRAČCE ZA STUDENA. PERTE SE STEJNÝMI BARVAMI. NEPOUŽÍVEJTE ZMĚKČOVADLO. NEBĚLTE. NESUŠTE V SUŠIČCE. SUŠTĚ NA ŠŇŮŘE VE STÍNU. ŽEHLETE NA NEJNIŽŠÍ TEPLOTY. NEŽEHLETE POTISK. NEČISTĚTE CHEMICKY.Přesné instrukce najdete na visačce.