Starší kolekce za super cenu. Právě teď!

Wmns Merino 150 Tech Lite II SS Scp T GlaciCam

Produkt již není na skladě, vypadá to, že ti ho někdo vyfoukl.

Barva : Crystal/Electronpink/Aop

Materiál: 50 % bavlna, 50 %  vlna

Naše univerzální technické tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem 150 Tech Lite II Glacial Flow je vyrobeno ze 100% merino vlny. Poskytuje dokonale přírodní výkon a zaručuje pohodlí, prodyšnost a perfektní odolnost vůči zápachu – na všechna dobrodružství, na která si jen vzpomenete. Jedinečný maskáčový potisk odkazuje na splývavý vzor, který najdeme v odrazu ledovcového jezera

Tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem 150 Tech Lite II Glacial Flow je nejuniverzálnější technické merino tričko značky Icebreaker. Poskytuje dostatek pružnosti, pohodlí, prodyšnosti a odolnosti vůči zápachu – na všechna dobrodružství, na která si jen vzpomenete. Model Tech Lite se může pochlubit lehkým a prodyšným 150g žerzejem ze 100% merino vlny, který je odolný vůči zápachu. Jedinečný maskáčový potisk odkazuje na splývavý vzor, který najdeme v odrazu ledovcového jezera.

Značka Icebreaker se nechává inspirovat přírodou a využívá kvality přírodních vláken jako alternativu k oděvům vyráběným z petrochemických syntetických materiálů. Merino vlna je materiál, který se každý rok přirozeně obnovuje, nezachytává pachy, udržuje vás v chladu, když je horko, a v teple, když je venku chladno. Nechává vaši pokožku dýchat a zaručuje pohodlí po celý den, každý den.

VLASTNOSTI >100% merino vlna
 Regulace tělesné teploty
 Prodyšnost
 Schopnost odvádět vlhkost a pot
 Přirozená odolnost vůči zápachu
 Hřejivost i v případě namočení
 Biologicky odbouratelné vlákno