Starší kolekce za super cenu. Právě teď!

Wmns Merino 260 Vertex LS Crewe First Snow, Midnight Navy/Snow/J

3 299 1 580
-52%
 
Skladem na prodejně

Barva Snow, Midnight Navy/Snow/J

   Materiál: 100 % merino vlna

Tričko s dlouhým rukávem 260 Vertex Crewe First Snow s jedinečným žakárovým vzorem představuje neuvěřitelně teplou základní vrstvu a je tak dokonalým parťákem pro zimní vrstvení – ideální na lyžování, chůzi na sněžnicích a další zimní radovánky. Unikátní celoplošný vzor čerpá inspiraci z hranatých a krystalických tvarů sněhových vloček.

Tričko s dlouhým rukávem 260 Vertex Crewe First Snow z jedinečného materiálu s žakárovým vzorem představuje super teplou základní vrstvu a je tak dokonalým parťákem pro vrstvení – zvláště pokud se chystáte na lyže, chůzi na sněžnicích nebo jiné zimní radovánky. Super jemný a prodyšný 260g žakár je vyroben ze 100% merino vlny. Oceníte i vložené klínky v podpaží, které zaručují perfektní rozsah pohybu. Ploché a odsazené švy po celé délce zaručují, že legíny na kůži zanechávají příjemný pocit. Unikátní celoplošný vzor čerpá inspiraci z hranatých a krystalických tvarů sněhových vloček.

Značka Icebreaker se nechává inspirovat přírodou a využívá kvality přírodních vláken jako alternativu k oděvům vyráběným z petrochemických syntetických materiálů. Merino vlna je materiál, který se každý rok přirozeně obnovuje, nezachytává pachy, udržuje vás v chladu, když je horko, a v teple, když je venku chladno. Nechává vaši pokožku dýchat a zaručuje pohodlí po celý den, každý den.

 

Vlastnosti:

100% merino vlna
Regulace tělesné teploty
Prodyšnost
Schopnost odvádět vlhkost a pot
Přirozená odolnost vůči zápachu
Hřejivost i v případě namočení
Biologicky odbouratelné vlákno